Tornedal i äkta silver (830/1000): tårtspade (222 mm) Stämplad HANDSMIDE, COP (CO Persson), Haparandas stadsstämpel, 830, kattfot, S & F10 (1980). Den väger 56g. Normalt bruksskick..
Auktnr | SE73.20210311.A7290 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:08:40 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |