Ring i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 3,3 mm bred, är i storlek 19,5 och väger 3,9g. Ringskenan stämplad MWA ( MW Anderssons Guldsmedsaffär), kattfot, 18K, Sundsvalls stadsstämpel & E8 (1931).
Auktnr | SE73.20210408.A7655 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2021-04-08 19:04:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
2/4 15:29:32 | yguld | 1200 kr |