Ring i 18K guld med en 3 mm´s cubic zirconia; fattad i vitt guld. Skenan är 3,5 mm bred, har kupad insida, är i storlek 17,5 och väger 5,9g. Stämplad GBA, Bergkvaras stadsstämpel, kattfot & 18K.
Auktnr | SE73.20210408.A7656 |
Utropspris | 2 300 kr |
Stänger | 2021-04-08 19:05:00 |
Provision | 345 kr |
Frakt | 129 kr |
8/4 19:05 | ABV1866 | 2 300 kr |