Stjärnring i 18K guld med fem lordinfattade briljanter á 0,05ct. Den är 3,8 mm bred, är i storlek 18 och väger 6,4g. Stämplad HS, Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K, Q10 (1990) & Stjärnringens stjärna. Stenstorleken 025 ingraverad.
Auktnr | SE73.20210408.A7660 |
Utropspris | 3 200 kr |
Stänger | 2021-04-08 19:07:00 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |
8/4 19:07 | ABV1866 | 3 200 kr |