Millenniumring "2000" i 18K guld med tre diamanter á c:a 0,005ct. Den är 1,2 - 3,5 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,7g. Stämplad 750 & kattfot. Lite ojämn skena.
Auktnr | SE73.20210408.A7661 |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 600 kr |
Stänger | 2021-04-08 19:07:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
8/4 11:32:09 | layyan | 600 kr |