Ring i 18K guld med en blå sten (lite nött). Den är 1,6 - 8,7 mm bred, är i storlek 16,5 och väger 2,0g. Stämplad GVH, 18K, kattfot & F9 (1956).
Auktnr | SE73.20210422.A7749 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2021-04-22 19:03:55 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |