Mönstrad ring i 18K guld. Den är 7 mm bred, är i storlek 18,25 och väger 6,8g. Svenska stämplar & kattfot. Gravyr.
Auktnr | SE73.20210422.A7757 |
Utropspris | 2 100 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2021-04-22 19:07:30 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
15/4 16:04:42 | yguld | 2100 kr |