Classic-ring i 18K guld med elva briljanter á 0,02ct. Den är 2,9 mm bred, är i storlek 15,25 och väger 2,7g. Stämplad CLASSIC, 18K & kattfot. Stenstorleken ingraverad. Namngravyr.
Auktnr | SE73.20210422.A7773 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2021-04-22 19:15:30 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 16:42:37 | wfr65 | 1000 kr |