Bismarkcollier i silver. Den är 46,5 cm lång, 6 - 12 mm bred och väger 37,8g. Kistlås. Stämplad NSE ( NSE Guldvaru Aktiebolag), Köpings stadsstämpel, 925, U10 (1994), kattfot & S.
Auktnr | SE73.20210422.A7781 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2021-04-22 19:19:05 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |