| Ny sökning | Nästa
Ett par figuriner med polykrom dekor, "Tom King" + "Queen" troligen Staffordshire, höjd: ca 19,5-23cm, bredd: ca 15-17cm (ytspricka vid hästben, krackeleringar, slitage/ fläckar på dekoren)
Auktnr | SE16.20210511.A58391 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2021-05-11 11:00:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
11/5 11:00 | ABV1866 | 650 kr |