Armband Bismarck, längd ca 20cm, bredd ca 5mm, säkerhetskedja, bruksskick, slitna stämplar. 18K Vikt: 11 g
Auktnr | SE16.20210511.A70466 |
Utropspris | 3 800 kr |
Stänger | 2021-05-11 11:02:30 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
11/5 11:02 | ABV1866 | 3 800 kr |