Slät, öppningsbar armring i 18K guld. Kistlås med låsbleck i vitt guld. Den är 9,8 mm bred, har ett innermått på 18 cm och väger 16,5g. Från Unoaerre. Italienska stämplar, 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20210506.A7846 |
Utropspris | 5 800 kr |
Stänger | 2021-05-06 19:02:00 |
Provision | 870 kr |
Frakt | 129 kr |
6/5 19:02 | ABV1866 | 5 800 kr |