Klackring i 18K guld med ljusbrun sten (smårepor / nött i fattningen). Den är 2,6 - 16 mm bred, är i storlek 19,75 och väger 4,4g. Tillverkad 1966 av Ekström & Blohm Aktiebolag i Falköping. Kattfot.
Auktnr | SE73.20210506.A7849 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2021-05-06 19:03:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
29/4 20:09:15 | souad | 1200 kr |