Figurin Räv, Gustavsberg, formgivare Lisa Larson ur serien Lilla Zoo, tillverkad mellan år 1956-78, längd ca 13cm, höjd ca 7,5cm, osignerad, smärre nagg på ett öra
Auktnr | SE16.20210525.A70993 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2021-05-25 12:43:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |