Serveringsfat med hänklar nr101, fat nr26, skål nr185, Blå Måsen Bing & Gröndal Danmark, porslin, andrahandssortering, skål med nagg samt saknar lock, bruksskick Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20210525.A70998 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2021-05-25 12:45:00 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 299 kr |
25/5 12:43:58 | akka12 | 225 kr |
11/5 15:02:08 | mhyttan | 200 kr |