Sex gulliga, norska skedar i förgyllt silver med olikfärgad emaljdekor. De är 84 mm långa och väger 35,9g tillsammans. Stämplade 925S, Norne & N. Svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20210520.A7917 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2021-05-20 19:01:00 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |