Lappsked i äkta silver (830/1000). Den är 163 mm lång och väger 27,6g. Stämplad COP (CO Persson), kattfot, S, Haparandas stadsstämpel, M8 (1938) & BOLIDENSILVER. Monogramgravyr på baksidan.
Auktnr | SE73.20210520.A7919 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2021-05-20 19:02:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |