Snapsglas i silver (830/1000) med förgylld insida. Det är 46 mm högt och väger 15g. Stämplat GAB, kattfot, S, Stockholms stadsstämpel & R7 (1919). Smårepor.
Auktnr | SE73.20210520.A7922 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2021-05-20 19:03:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
14/5 11:27:06 | britt57 | 100 kr |
12/5 16:23:15 | lmj87 | 75 kr |