Vackert armband i silver med markasiter. Det är 21 cm långt, 23,4 mm brett och väger 39,9g. Kroklås. Stämplad Vicson, VJ, Lindesbergs stadsstämpel, kattfot, S & P9 (1965). En lödning i motstående ögla har släppt. En mellanlänk är fult klämd / klåparaktigt justerad.
Auktnr | SE73.20210520.A7923 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2021-05-20 19:04:00 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
20/5 15:34:09 | edith59 | 200 kr |
12/5 16:08:48 | yguld | 175 kr |