Berlock i silver med en blå sten. Den är 49,8 mm lång inkl. ögla och väger 9,2g. Stämplad BHE (Edlunds Silvervarufabrik AB), Stockholms stadsstämpel, kattfot, S & V8 (1947).
Auktnr | SE73.20210520.A7926 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-05-20 19:05:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |