Elgitarr, Fender Stratocaster, snr:CN908307, Custom Shop USA, signerad Kenny Gin -96 vid fäste hals/kropp, förstärkarsladd medföljer, i gigbag, baksida med mindre bruksrepor Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20210615.A21136 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 17 000 kr |
Stänger | 2021-06-15 15:34:06 |
Provision | 2 550 kr |
Frakt | 299 kr |