Sedlar, Ryssland, 4 stycken, 1909-1919, bl.a. 100 Rubel 1910, mått 12x26 cm, cirkulerade men överlag i gott bruksskick bortsett från sedel 1909 med fläckar, skador, pappersbortfall
Auktnr | SE74.20210615.R36166 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2021-06-15 21:44:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
4/6 23:05:07 | frcia | 100 kr |