Stort parti Inflationssedlar Tyskland, 57 stycken, 1920-talet, varierande valörer och storlek, ej genomgånget, cirkulerade men överlag i gott bruksskick
Auktnr | SE74.20210615.R36168 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2021-06-15 21:45:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
6/6 10:16:50 | aga2017 | 200 kr |