Ljusstakar, ett par, sk. kontorsljusstakar, malm, 1900-tal, höjd 11 cm, fotplatta Ø90 mm, höj och sänkbar modell med invändig hylsa, stämplade "MALM" undertill, bruksskick utan anmärkning Vikt: 658 g
Auktnr | SE74.20210615.R36172 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2021-06-15 21:47:30 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |