Herrur Seiko Chronograph 100m, guldfärgad stål, quartz, 45mm, kronograf, datum, referensnr: 7T04-0AT0, serienr: 7O0070, repor/nagg på glas, smärre slitage på guldfärgen, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20210616.A69323 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2021-06-16 13:14:30 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |
16/6 13:13:28 | paopao | 425 kr |
12/6 11:24:13 | asa_soder | 400 kr |