Herrur Omega Constellation, automatisk, Chronometer, bredd: 35mm, plexiglas, dag, datum, räfflad glasring, läderband, ca 70-tal, caliber 751, verknr: 325.49.105, referens boettnr: CD 168.029, svart läderband 23cm, repor på glas och boett, gammal packning, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20210616.A69324 |
Utropspris | 4 700 kr |
Stänger | 2021-06-16 13:15:00 |
Provision | 705 kr |
Frakt | 129 kr |
16/6 13:15 | ABV1866 | 4 700 kr |