X-länksarmband i 18K guld. Det är 17,5 cm långt, 6,2 mm brett och väger 6,6g. Kistlås. Stämplat TC (Clareus Guldsmeds AB), Stockholms stadsstämpel, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210617.A8078 |
Utropspris | 2 300 kr |
Aktuellt bud | 2 800 kr |
Stänger | 2021-06-17 19:03:54 |
Provision | 420 kr |
Frakt | 129 kr |