Skruvörhängen "löv" i 18K guld. Motiven är 18,9 x 10,2 mm och de väger 2,0g. Stämplade GD&Co, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210617.A8081 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2021-06-17 19:05:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
10/6 16:04:06 | yguld | 650 kr |