Ring i vitt & rött guld 18K med en briljant 0,15ct; sitter löst i fattningen och borde ses över. Den är 2,1 - 4,7 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 3,5g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20210617.A8083 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2021-06-17 19:06:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
10/6 16:07:42 | yguld | 1100 kr |