Slät ring i 18K guld. Den är 5,9 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 7,6g. Stämplad JLN, Sollefteås stadsstämpel, kattfot 18K & E10 (1979). Ingen gravyr.
Auktnr | SE73.20210617.A8089 |
Utropspris | 2 500 kr |
Stänger | 2021-06-17 19:09:00 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
17/6 19:09 | ABV1866 | 2 500 kr |