Slät, ihålig ring i 18K guld. Den är 5,7 mm bred, är i storlek 19,25 och väger 2,6g. Stämplad JH (Johan Hanson), kattfot, 18K, Umeås stadsstämpel & Q6 (1894). Gravyr- ojämnheter på insidan.
Auktnr | SE73.20210617.A8090 |
Utropspris | 850 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2021-06-17 19:09:30 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
10/6 18:33:44 | psych | 900 kr |
10/6 16:10:44 | yguld | 850 kr |