Klackring i 18K guld med en onyx (små repor). Den är 2,9 - 14,7 mm bred, är i storlek 20,5 och väger 4,8g. Tillverkad 1961 av Harry Hermansson i Stockholm. Kattfot & 18K. Gravyr.
Auktnr | SE73.20210624.A8132 |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2021-06-24 19:01:30 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
19/6 20:28:02 | nayamelissa | 1600 kr |