Klackring i 18K guld med en cubic zirconia och vitguldsdekor. Den är 2,8 - 6,2 mm bred, är i storlek 21 och väger 2,0g. Stämplad 18K & kattfot. Lite ojämn skena.
Auktnr | SE73.20210624.A8133 |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2021-06-24 19:02:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
24/6 19:02 | ABV1866 | 700 kr |