Tändare ST Dupont, Paris, numrerad 1G 9 CP 87, förgylld metall, certifikat december 1997 Magasin Danmark, bok, originaletui.
Auktnr | SE4.20210728.A70297 |
Utropspris | 950 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2021-07-28 12:45:54 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |