Elgitarr Fender Stratocaster, serienr U035827,Fuji-gen Japan år 1995-1996, repor, lackskada, mjukt DLX-fodral Skickas med postpaket.

7 000 kr

(alvinl)

Auktnr SE16.20210803.A72650
Varutyp Musikinstrument
Utropspris 4 000 kr
Aktuellt bud 7 000 kr
Stänger 2021-08-03 12:19:00
Provision 1 050 kr
Frakt 285 kr

Väska Gucci GG Tweed Dionysos Super Mini Bag, svart och vit tweed samt mörktrött läder, detaljer i oxiderad metall, serienr 7642320959, ca 16x10x5cm, sliten, trådig/ smutsig tweed, originalask

Väska Gucci GG Tweed Diony...

Herrur Breitling Chrono Cockpit, stål, automat, ca Ø39mm, referensnr A13358, serienr 2165681, kronograf, datum, stållänk, viklås, ca 17cm, extra länkbitar, manual, certifikat 2006, chronometer-cert, box samt ytterkartong

Elgitarr Fender Telecaster, Special Edition Mexico, serienr MX15678840 ca år 2015-2016, "Ash" senapsgul, single cutaway, mjukt fodral Skickas med postpaket.

Ring med diamanter smaragdslipad ca 0,45ct W/Si, samt 34x0,005-0,01ct briljantslipade, stl 16¼, bredd ca 1,5-8mm, Briljant i Stockholm AB år 2016, vitguld, gravyr. 18K  Vikt: 3,3 g

Ring med diamant ca 0,70ct, TW-W/P, stl 17½, bredd ca 2,5-9mm, vitguld. 18K  Vikt: 3,4 g

Plånbok Louis Vuitton "Slender wallet" Damier Graphite canvas, grå/svart med blå söm, stämpelmärkt Paris, Made in France, serienr SP0231, referensnr M64033, kvitto från nätet, Louis Vuitton år 2021, dustbag, originalask

Plånbok Louis Vuitton "Sle...

Sjal Louis Vuitton, monogrammönstrad i grått samt vitt, mått ca 194cm, bredd 44cm, etikettmärkt Louis Vuitton, Made in Paris, 100% ull, bruksskick, ett par trådar har gått, kvitto från Birger Jarlsgatan år 2021, originalask

Rörförstärkare, Marshall JTM-60, valve amplification, defekt, går igång men brusar bara, annars inget ljud, ingen funktionsgaranti, saknar strömkabel, saknar footswitch, fläckigt nät, sliten, serienr: 965778803.  Skickas ej

Rörförstärkare, Marshall...

Herrur Breitling Avenger II Seawolf, stål, automat, ca Ø46mm, referensnr A17331, serienr 2918869, datum, gummiarmband, viklås, repig, bruksskick, manual, defekt missfärgat certifikat, chronometer-cert, box samt ytterkartong

Klackring Louis Vuitton med monogram "LV" stl M/19, guldtonad metall, referensnr M80190, serienr D10290, repig, kvitto från Birger Jarlsgatan år 2021, dustbag, originalask

Halvakustisk gitarr, Epiphone Dot Studio WVS, serienummer EE05040046, brun matt mahogny, double cutaway, mjukt fodral Skickas med postpaket.

Herrur Certina DS Action Diver, stål, automat, ca Ø46mm, referensnr C032427A, serienr BNWZZEUT9, kronograf, datum, gummiarmband, viklås, bruksskick, manual, certifikat 2020, box samt ytterkartong

Elgitarr Epiphone Les Paul Studio, serienr I6070164, Korea, vintage sunburst, single cutaway, mjukt Fender fodral Skickas med postpaket.

Kedja Ankar, ca 69cm, bredd 5,5mm,  R A Guld Stockholm år 1990. 18K  Vikt: 95,1 g

Digital systemkamera Leica M9, serienr 4201628, batteri, laddare, väska Peli 1400 Case, bruksskick Skickas med postpaket.

Två nyckelharpor med stråkar, brännmärkta, oläsbara signeringar -1976, stötskador, sprickor, oläsligt "namnklotter" på instrumenten, färgbortfall, slitage, trälåda, sliten låda med defekt lås, odör Skickas ej

Två nyckelharpor med strå...

Bälte Louis Vuitton, monogramcanvas reversible i brunt samt rött, monogramspänne i gulmetall, referensnr M9498, märkt 80/32, JJ3119, made in Spain, total längd 95cm, bredd 30mm, kvitto från Birger Jarlsgatan år 2019, slitage på metallen, dustbag, originalask

Bälte Louis Vuitton, monog...

Effektpedal, Ibanez AD-80, Analog Delay, lackskador, bruksslitage

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca Ø44mm, referensnr WAY201A, serienr RTG3941, datum, stållänk, ca 18cm, repig, bruksskick, manual, certifikat 2019, box samt ytterkartong

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca Ø41mm, referensnr WAY211C-1, serienr RTD6149, datum, läderarmband ej original, bruksskick, manual, certifikat 2019, original stållänk, box samt ytterkartong

Se kontorets övriga auktionsvaror