Armbandsur, Omega Seamaster Aqua Terra 150m/500ft, Ø39mm, quartz, serienr: 91271574, stål, safirglas, datumfönster, sekundvisare, viklås, smårepor och nagg på boett, lås och ring, inga extralänkar eller tillbehör. Innermått länk ca 16cm

Armbandsur, Omega Seamaster Aqua Terra 150m/500ft, Ø39mm, quartz, serienr: 91271574, stål, safirglas, datumfönster, sekundvisare, viklås, smårepor och nagg på boett, lås och ring, inga extralänkar eller tillbehör.
Innermått länk ca 16cm

10 500 kr

(goteborg123)

Auktnr SE11.20210810.A21469
Varutyp Klockor
Kontor Malmö Centralen
Utropspris 8 400 kr
Aktuellt bud 10 500 kr
Stänger 2021-08-10 14:30:00
Provision 1 575 kr
Frakt 99 kr

Elgitarr Supro Bowie 1961 Dual tone ref 1224DBHT certifikat 11 av 500, IW19060011, mjukt fodral.  Skickas med postpaket.

Multikanal förstärkare Sony, STR-DG700, Surroundtyp: 6.1, Dolby Digital  6.1, fjärrkontroll, bruksskick.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Multikanal förstärkare So...

Collier, 47 cm,  med odlade Tahitipärlor, Øca 6mm,  olika färgnyanser, silverlås 925/1000,.  Vikt: 30,2 g

Collier, 47 cm, med odlade...

Väska Louis Vuitton Neverfull, epiläder, med innerväska, Märkt Louis Vuitton made in spain, längd 32, bredd 17 cm, 29 cm, två mindre fläckar på innerväskan.

Väska Louis Vuitton Neverf...

Hänge, 8mm, med briljantslipad diamant enligt certifikat 0,52 ct. 14K, 1,7 gram.

Hänge, 8mm, med briljantsl...

Silverbrosch, 5,5 x5 cm,  emaljdekor, 18,7 gram.  Vikt: 18,7 g

Silverbrosch, 5,5 x5 cm, e...

Halssmycke, längd ca 42 cm, vitguld, diamanter 5 x ca 0,02ct, 18K, 8,2 gram.  Vikt: 8,2 g

Halssmycke, längd ca 42 cm...

Väska Prada Saffiano läder, Cammeo medium Tote, invändigt 3 fack varav 2 med dragkedja, certifikat finns,  längd 27 cm, bredd 35 cm, höjd 27 cm. Dustbag.

Väska Prada Saffiano läde...

Ett par skor, strl 39, Gucci, nr 182037,  i vaxat tyg med monogram, klackhöjd ca 4 cm. Bruksslitage.

Systemkamera Minolta Dynax 5D, med objektiv, AF 35-70, AF Zoom 0.5/1.6ft, batteriladdare utan sladd, övriga sladdar samt minneskort, kameraväska, bruksskick, repor.  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Ring, Ø16¾,diamant 0,50ct. (Wesselton)H-I/SI, bredd:4mm, gravyr, 18K,4,4 gram.  Vikt: 4,4 g

Ring, Ø16¾,diamant 0,50ct...

Väska, Michel Kors, monogrammönstrad canvas med detaljer i gulmetall, invändigt fyra fack var av en med dragkedja, längd 30 cm, höjd 28 cm.

Väska, Michel Kors, monogr...

Ett par örhängen, höjd 3 cm, vitguld, gröna smaragder, 18K, 7,8 gram.  Vikt: 7,8 g

Ett par örhängen, höjd 3...

Ett par sandaler, strl 39,5 Bally, med dustbag och kartong, Smärre bruksslitage.

Väska Prada Galleria dubbel zipp Clay, medium Tote, två ytterfack med dragkedja, fyra innerfack vara av två med dragkedja, dustbag,  kvitto finns. Bredd 34 cm, djup 16 cm, höjd 25 cm. Smärre fläckar.

Väska Prada Galleria dubbe...

Weatherpack Easy TRX AIS Class B Tranciever med antenn AIS Class B Antennsplitter  Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Ett par örhängen, Ø ca 5mm, vitguld, diamant ca 0,20 ct/st, 18K, 1,3 gram.  Vikt: 1,3 g

Ett par örhängen, Ø ca 5...

Haspelrulle, Abu Garcia 554, färgbortfall, bruksskick Vikt: 0 g

Silverbrosch, 6,5cm, Wiwen Nilsson, Lund 1965, Sterling silver, 14,2 gram.  Vikt: 14,2 g

Fiskerulle Okuma CS501, Hi-speed 4,8:1 bruksskick, fläckar Vikt: 0 g

Se kontorets övriga auktionsvaror