Armbandsur, Omega Seamaster Aqua Terra 150m/500ft, Ø39mm, quartz, serienr: 91271574, stål, safirglas, datumfönster, sekundvisare, viklås, smårepor och nagg på boett, lås och ring, inga extralänkar eller tillbehör. Innermått länk ca 16cm
Auktnr | SE11.20210810.A21469 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 8 400 kr |
Aktuellt bud | 10 500 kr |
Stänger | 2021-08-10 14:30:00 |
Provision | 1 575 kr |
Frakt | 129 kr |