Reseikon, troligen 1700/1800-tal Rumänien, bemålat trä med slitage, 24x18cm.
Auktnr | SE4.20210811.A70495 |
Utropspris | 1 900 kr |
Stänger | 2021-08-11 12:20:30 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 129 kr |
11/8 12:20 | ABV1866 | 1 900 kr |