Armbandsur Juicy Couture, stål, quartz, 40mm, referensnr JC.101.3.14.0718S, 2.556.275, stenar, stållänk, ca 16,5cm, repig, bruksskick, extra länkbit, manual, box.

600 kr

Auktnr SE22.20210810.A14448
Varukategori Klockor / Övrigt
Kontor Farsta
Utropspris 600 kr
Stänger 2021-08-10 20:11:30
Provision 90 kr
Frakt 129 kr

Herrur Cariter Tank Solo XL, stål, 31x40,5mm, stål, refnr. 3800, WSTA0029, serienr. 397976YX, repig boett, läderband, cert 19/08/2018, manual, etui, ytterkartong, ytterkartong

Collier, längd:43cm, bredd:7mm, 2 berlocker, Thai 2 baht, 23K. Vikt: 30,4 g

Collier, längd:43cm, bredd...

Herrur Tag Heuer Carrera, stål, Ø39mm, refnr: WBN2112-0, serienr: BRD7836, viklås läderband,  cert 9/01/2023, manual, etui, ytterkartong.

Ring, Cartier Love, Ø16¼ (51), bredd 3,5mm, serienummer QYW573, certifikat samt kvittokopia från 2022, box, 18K. Vikt: 3,1 g

Ring, Cartier Love, Ø16¼ ...

Armband, x-länk med stav, 19,5cm, bredd: 42,5mm, 18K Vikt: 82,1 g

Armband, x-länk med stav, ...

Ring, gammalslipad diamant ca 1,00ct ca Cr(J)/SI1, gammal- och antikslipade diamanter 18xca0,05ct ca W-Ca/VS2-P, syntetiska safirer, millegriffeinfattade, Ø18¼, bredd:4,5-17mm, senare ringskena, spricka i millegriffen, platina/vitguld 18K. Vikt: 10,8 g

Herrur Omega, 36mm, manuell, stål, cal. 265, boettnr: 2639-9, verknr: 13134921, liten sekundvisare, rost på visare, läderband ej original, box

Väska Gucci Marmont Mini 2...

Herrur Omega Seamaster 120m, stål, Ø36,5mm, quartz Cal 1438 verknr: 255461, boettnr: 196.1501/396.1501, stållänk Omega 501/823 av, saknar stift, inga tillbehör.

1 Herrur Omega Genève, 18K, Ø34,5mm, refnr: 166070, Cal: 565, verknr; 33564837, läderband defekt, inga tillbehör

1 Herrur Omega Genève, 18K...

Ring i vitt guld 18K med en gammalslipad diamant 1,36ct enligt gravyr (c:a TW/W-vs, nagg, naturlig typ1aAB, livlig lyster). Den är 1,6 - 8 mm bred och stenen sticker upp 6,2 mm från fingret. Den är i storlek 18½ och väger 2,8g. Tillverkad 1950 av G Dahlgren & Co i Malmö. Kattfot. Använd formuläret här nere och skicka ditt namn & mobilnummer så mms:ar jag en filmsnutt.

Collier, emalj samt vita stenar, 54,5cm, bredd: 2-8,2mm, 21K Vikt: 21,1 g

Ring, trappslipad gulgrön sten, fasettslipad ljusblå sten, Ø17¼, Odens Smycke, Stockholm, bredd:4-17,5mm, 18K  Vikt: 17,1 g

Ring, trappslipad gulgrön ...

Armband, Hermès Clic Clac H, guldfärgad metall med vitemalj, ca 55x45mm, märkt Hermès Made in France, bredd:12mm, ytliga repor, inga tillbehör

Armband, Hermès Clic Clac ...

Ett par solglasögon, Louis...

Armband i makramé med 6st kulor i svart sten och 3st kulor i guld, diamanter 55 x 0,01ct och svarta diamanter, bestrålade, 2st 55 x ca 0,01ct, OBS ej märkesdesign, 18K. Bruttovikt: 24,5g Vikt: 24,5 g

Armband i makramé med 6st ...

Väska, Louis Vuitton Alma ...

Unisex Pasha De CartierT850209, 987035 Quartz med ca 82 diamanter 0,01ct/st, 18K , går ej, defekt urtavla, bucklig på baksidan, Ø 4,5 cm inklusive kronan, längd 23,5 cm.

Armband, turkiska mynt ca Ø22mm, ca 19cm, säkerhetskedja, 21K  Vikt: 168,5 g

Armband, turkiska mynt ca ...

Se kontorets övriga auktionsvaror