Tretton kaffeskedar (113 mm) i silver med samemotiv; delvis förgyllda. Nio från Ceson och fyra från CO Persson. De väger 189,6g tillsammans. Normalt bruksskick. 830/1000.
Auktnr | SE73.20210812.A8255 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 900 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2021-08-12 19:03:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
6/8 11:47:04 | aga2017 | 900 kr |