Ring i 18K guld med en safir och två diamanter á c:a 0,005ct; fattade i vitt guld. Den är 2,6 - 5 mm bred, är i storlek 18 och väger 3,4g. Stämplad kattfot, 18Kt & GL.
Auktnr | SE73.20210812.A8257 |
Utropspris | 1 350 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2021-08-12 19:04:00 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
12/8 07:17:17 | jonnabe | 1400 kr |
5/8 16:04:14 | flopitza | 1350 kr |