Ring i vitt guld 18K med tre briljanter; 2x c:a 0,04ct & 1 x c:a 0,05ct. Den är 2,3 - 4,4 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 2,8g. Stämplad TESI, Göteborgs stadsstämpel, 18K, kattfot & H9 (1958). Datumgravyr.
Auktnr | SE73.20210812.A8259 |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2021-08-12 19:05:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
12/8 19:05 | ABV1866 | 1 100 kr |