| Ny sökning |   

Herrur Omega Speedmaster, stål, manuell, 42mm, ref: ST 145022 C.R.S. Cal. 861, snr: 44123152, ca 1980, kronograf, repig boett samt repigt glas, stållänk, ref: 1171/1 633, viklås, total längd: 21cm, inga tillbehör.

Herrur Omega Speedmaster, stål, manuell, 42mm, ref: ST 145022 C.R.S. Cal. 861, snr: 44123152, ca 1980, kronograf, repig boett samt repigt glas, stållänk, ref: 1171/1 633, viklås, total längd: 21cm, inga tillbehör.

Herrur Omega Speedmaster, stål, manuell, 42mm, ref: ST 145022 C.R.S. Cal. 861, snr: 44123152, ca 1980, kronograf, repig boett samt repigt glas, stållänk, ref: 1171/1 633, viklås, total längd: 21cm, inga tillbehör.

Aktuellt bud i realtid:

36 000 kr

(mulenga)

2021-09-23 12:19:57

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE2.20210923.A62335
Varutyp Klockor
Kontor City
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 30 000 kr
Aktuellt bud 36 000 kr
Stänger 2021-09-23 12:19:57
Provision 5 400 kr
Frakt 99 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
23/9 12:19:24 mulenga 36000 kr
23/9 12:17:56 jsfnw 35000 kr
23/9 12:18:43 mulenga 34000 kr
23/9 12:17:56 jsfnw 34000 kr
23/9 12:18:43 mulenga 33000 kr
23/9 12:17:19 jsfnw 32000 kr
15/9 20:40:45 snokas 31000 kr
23/9 12:17:19 jsfnw 31000 kr
15/9 20:40:45 snokas 30000 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Väska Louis Vuitton Houston Bronze Reade PM, slitage, fläckig skadad lack, H 17cm B 22cm D 10cm Vikt: 0 g

Väska Louis Vuitton Housto...

2021-10-28 12:13:00

Till auktion

Winder Rapport London Evo Cube, ca 12 x 12 cm, nätkabel, sliten kudde, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Winder Rapport London Evo C...

2021-10-28 11:12:00

Till auktion

Skor, Le Silla, storlek: 38½, lila mocka, bruksskick, klackhöjd:14cm Vikt: 0 g

Skor, Le Silla, storlek: 3...

2021-10-28 12:14:30

Till auktion

Objektiv Canon EF 70-200mm, 1:2,8, snr: 138282, stativfäste Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Objektiv Canon EF 70-200mm,...

2021-10-28 11:12:30

Till auktion

Objektiv Canon EF L 17-35mm 1:2,8, snr: 42941 Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Objektiv Canon EF L 17-35mm...

2021-10-28 12:11:30

Till auktion

Träfigur, 6,5cm, björn, Carl Roos, Hammerdal, 1900-tal. Vikt: 0 g

Träfigur, 6,5cm, björn, C...

2021-10-28 12:12:30

Till auktion

Kameraväska Think Tank Streetwalker pro, mindre slitage. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Kameraväska Think Tank Str...

2021-10-28 12:13:30

Till auktion

 Herrur Citizen Eco-Drive, stål, quartz, 39mm, ref: G820-S108225, snr: 811020484, läderband, bygelspänne, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Herrur Citizen Eco-Drive, ...

2021-10-28 12:14:00

Till auktion

Objektiv Canon 70-200/2,8L snr: 025450, ultrasonic, sliten, dammig, liten repa på frontglaset nära kanten, motljusskydd, lock, fodral, stativfäste saknas. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Objektiv Canon 70-200/2,8L ...

2021-10-28 12:11:00

Till auktion

Herrur, 34mm, Perfecta, automatisk, datum, gravyr, 18K. Bruttovikt: 30,2g Vikt: 30,2 g

Herrur, 34mm, Perfecta, aut...

2021-10-28 12:12:00

Till auktion

Herrur Rolex Day-Date, refnr: 118209, snr: Y280487, boettnr: 2099, verknr: 39448086, cal: 3155, Ø36mm, år ca 2003, automatisk, vitguld 18K, diaindex, märke i safirglas, eftermonterad diakrans ej original, oysterlänk vitguld 18K, ref: DT 73859, viklås vitguld 18K, refnr: DT7 G233, certifikat Nymans Ur Juni 2005.

Herrur Rolex Day-Date, refn...

2021-10-27 19:01:00

Till auktion

Exklusivt Armband, 18K guld, tidigt 1900-tal, originaletui från anrika firman HUNT & ROSKELL LONDON ENGLAND, längd 18 cm, bredd 21 mm, tjocklek 2,5 mm, ej tillverkarstämpel, enbart stämpel för karathalt, någon minimal ojämnhet och bristning, etui längd 21,5 cm, bredd 5,5 cm, höjd 2,5 cm Vikt: 47,9 g

Exklusivt Armband, 18K guld...

2021-10-26 20:41:30

Till auktion

Elgittar, Fender Stratocaster, 50th Anniversary, 1954-2004, USA, serienr: DZ4075250, låsbart hårt orginalfodral "The Orginal Vitage Case Co", rem, sladd, cert med kontrolltester, putsduk  Skickas med postpaket.

Elgittar, Fender Stratocast...

2021-11-02 14:54:00

Till auktion

Diamantring Ø17¾,  Guldfynd, 99st diamanter totalt,  0,77 W / si,  vitguld, 18k Vikt: 6,1 g

Diamantring Ø17¾, Guldfy...

2021-10-24 19:10:00

Till auktion

Armband, 19,5cm, bredd 31,8mm, 21K  Vikt: 80,5 g

Armband, 19,5cm, bredd 31,8...

2021-10-25 11:02:30

Till auktion

Armband, 19cm, ca 200 diamanter, 1,90ctv enligt gravyr, bredd 5,7mm, vitguld, 18K Vikt: 11,9 g

Armband, 19cm, ca 200 diama...

2021-10-28 12:10:00

Till auktion

Collier med vita och blå stenar, längd 44½ cm, armband med vita och blå stenar, längd 19 cm, länkarnas bredd 1 mm, ett par örhängen med vita och blå stenar, total längd 35 mm, 18K. Vikt: 16,4 g

Collier med vita och blå s...

2021-10-22 11:08:00

Till auktion

Herrur Omega Constellation, Pie-Pan, guld på stål, Ø 34mm, automatisk uppdragning, chronometer, boettnummer 168.005, verknummer 20962131, kaliber 561, missfärgad urtavla, plexiglas - repor, svag namngravyr bakboett, originalbox Frakt 99 kr

Herrur Omega Constellation,...

2021-10-26 21:03:30

Till auktion

EXKLUSIVT PÄRLCOLLIER, design OLE LYNGGAARD Danmark, lås i 18K guld med Diamant 0,10ct (enligt gravyr inuti låset) och blå Safir, stenar med fattning i vitguld, lås i större modell med mönstrad/matterad yta Ø20,5 mm, tjocklek 7,5 mm, collier i femradig modell, odlade sötvattenspärlor "Peacock Pearls", Ø5 mm, någon pärla med naturligt ytfel, längd inkl. dobbar (standardstorlek) 45,5 cm, bra "snäpp" i låset, originaletui medföljer (18x18 cm), fint skick, sparsamt använd, totalvikt 86,9 gram varav låset väger 12,1 gram

EXKLUSIVT PÄRLCOLLIER, des...

2021-10-26 20:51:30

Till auktion

Exklusivt Pärlcollier, integrerat hänge och lås i 18K guld, Safirer, Mabépärla Ø10 mm och Diamanter 8 x 0,01ct - 0,03ct, odlade sötvattenspärlor Ø5 mm, blåvitrosa / cremerosa ton, mycket god lyster, collierets längd 47,5 cm, hängets längd 37 mm, bredd 20 mm, fint skick

Exklusivt Pärlcollier, int...

2021-10-26 20:26:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror