Armbandsur, Patek Philippe, 23 x 20mm, manuell, guld, Ref 3354/1, boett 2653229, verknr: 990513, 1970-tal, integrerad guldarmband, original viklås, bakboett med repor, längd ca 17cm, 18K bruttovikt 47,7 gram
Auktnr | SE11.20210921.A21777 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 35 000 kr |
Stänger | 2021-09-21 14:17:00 |
Provision | 5 250 kr |
Frakt | 129 kr |
21/9 14:17 | ABV1866 | 35 000 kr |