Camébrosch / - berlock i 18K guld. Den är 41,8 x 35,6 mm exkl. infällbar ögla och väger 7,8g. Stämplad CBH (Hallbergs), 18K, kattfot, B9 (1952) & Köpings stadsstämpel.
Auktnr | SE73.20210923.A8700 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 600 kr |
Stänger | 2021-09-23 19:00:30 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 19:00 | ABV1866 | 1 600 kr |