Ihåligt pansararmband i silver. Det är 20,5 cm långt, 18,3 mm brett och väger 41,5g. Kistlås & säkerhetskedja. Bucklor & småskavanker. Stämplad 830, kattfot & BH
Auktnr | SE73.20210923.A8703 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2021-09-23 19:02:22 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |