Kaktång i äkta silver (830/1000). Den är 148 mm lång och väger 24,8g. Stämplad JLH, SC, Stockholms stadsstämpel, kattfot, S & O9 (1964).
Auktnr | SE73.20211014.A8938 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-10-14 19:02:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |
8/10 12:49:52 | jenoma02 | 125 kr |
7/10 16:59:14 | yguld | 100 kr |