Figurin leopard, höjd ca 18cm, bredd ca 21cm, Lomonosov USSR, Ryssland, troligen 1960-70-tal, porslin, bruksskick, smuts samt rester av fästkuddar under. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20211026.A74265 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2021-10-26 11:29:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 299 kr |
12/10 17:41:02 | klaselvis | 350 kr |