Rektangulärt fat i silver med kulfötter. Det är 125 x 77 x 20 mm och väger 64,7g. Stämplat CG. HALLBERG, kattfot, S, Stockholms stadsstämpel & O7 (1916).
Auktnr | SE73.20211021.A8971 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 350 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:01:30 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |