Tre coasters i silver. De är Ø 76,5 mm och väger 54,7g tillsammans. Stämplade GAB, Eskilstunas stadsstämpel, kattfot, S & R9 (1967) / Y9 (1973).
Auktnr | SE73.20211021.A8972 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:02:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |